Kołobrzeg - Centrum Zdrowia i Relaksu Verano
ul. Sikorskiego 8, 78-100 Kołobrzeg
Fax 94 354 49 10
94 355 30 04
94 355 30 06
94 355 30 00
rezerwacje@verano.kolobrzeg.pl
www.e-kolobrzeg.pl/verano
Do plaży 75m
KOŁOBRZEG, HOTEL SPA

Centrum Zdrowia i Relaksu "Verano" to wyjątkowe miejsce na wypoczynek w Kołobrzegu dla całej rodziny. Sanatorium usytuowane jest w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w parku nadmorskim, w odległości 75 m od morza i piaszczystej plaży. Na posesji o powierzchni blisko 4 hektarów, pośród unikalnej i bujnej zieleni mieszczą się 4 pawilony sanatoryjne trzykondygnacyjne z balkonami. Wyróżnia to nas spośród licznych nadmorskich hoteli i sprawia, iż wypoczynek w Kołobrzegu w naszym Centrum to najlepsza forma spędzania wolnego czasu.

Nasze Profesjonalne Centrum Zabiegów Leczniczych z kompleksową ofertą zabiegów rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej zapewnia idealne warunki do poprawy stanu zdrowia, relaksu i odprężenia. Położenie bezpośrednio przy deptaku spacerowym i ścieżkach rowerowych gwarantuje doskonały komfort dla miłośników aktywnego wypoczynku. Oferujemy Państwu to co nad morzem jest najlepsze: połączenie kołobrzeskiego mikroklimatu z bogatym wyborem zabiegów leczniczych i aktywnych form wypoczynku.

Proponujemy Państwu nie tylko noclegi, ale również kompleksowe pobyty wczasowe, weekendowe, lecznicze oraz wczasy odchudzające. Wypoczynek w "Verano" pomaga odzyskać pełnię zdrowia oraz sił w ramach oferowanych zabiegów. Bez wątpienia docenią Państwo zalety płynące z hydroterapii, fizykoterapii, leczenia ciepłem czy wspaniałych, relaksacyjnych masaży.

Wyjątkową ofertą Centrum Zdrowia i Relaksu "Verano" są najnowsze apartamenty w Kołobrzegu. Na trzech piętrach luksusowego budynku czekają na Państwa 54 lokale apartamentowe jedno- i dwupokojowe z nowoczesną bezszmerową klimatyzacją, a na parterze lokale usługowe z gabinetem kosmetycznym, apteką i cukiernią. Apartamenty "Verano" Kołobrzeg to unikalna propozycja niekończących się, luksusowych wakacji.

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo jedynie noclegu, czy poszukują kompleksowej usługi sanatoryjnej - Centrum Zdrowia i Relaksu "Verano" to komfortowe noclegi w Kołobrzegu, luksusowe apartamenty, gwarancja świetnego wypoczynku oraz pełnej oferty sanatoryjnej.
Wyświetleń: dzisiaj: 4 / w tym miesiącu: 223 / wszystkich: 4916 od 20.09.2012. Wizyty dzisiaj: 1.

Polecamy: Noclegi w Grzybowie www.grzybowo.info.pl/noclegi/wszystkie - baza noclegowa Grzybowa | Noclegi w Dźwirzynie www.dzwirzyno.net.pl/noclegi/wszystkie - baza noclegowa Dźwirzyna | Noclegi w Mrzeżynie www.mrzezyno.net.pl/noclegi/wszystkie - baza noclegowa Mrzeżyna | Darłowo noclegi: www.darlowo.info.pl/noclegi/wszystkie - bazę noclegową Darłowa

© AKCEPT.EU - KOŁOBRZEG